НАПРЯМКИ РОБОТИ

НАГОРОДИ ПІДПРИЄМСТВА

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ТПВ

ПРОДУКЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА

 


Знак сертификата ИСО 48

Новини

1.08.2015
На базі Спеціалізовано-екологічного підприємства МПП "Рада"(м.Буча) відбувся біо-експеримент, що спрямований на ліквідацію сміттєзвалищ за допомогою біоремедіації. Суть в тому, що для перероблення відходів використовують органічні речовини, які прискорюють процес розкладу.
На базі спеціалізовано-екологічного підприємства МПП "Рада"за основу було використано свіжі твердо побутові відході (з сміттєвоза), а не з полігону.
Способ біоремедіації дозволяє: 
усунути виділення метану (парникового газу) в звалищному газі,
пришвидшити деструкцію органічної складової ТПВ,
очистити дренажні води, заощадити землі або звільнити (при повному усуненні ТПВ) їх для різних цільових призначень.
Переробка ТПВ в подібний спосіб дозволить нам покращити санітарно-гігієнічний стан сховищ ТПВ, переробка органічних відходів в біо-газових установках дозволить отримати біогаз, метан або добрива.


25.04.2015

22 - 24 квітня пройшла виставка Міжнародного екологічного форуму "Довкілля для України 2015"

Екологічне спеціалізоване підприємство МПП "Рада" прийняло участь.
Було розглянуто наступні питання 
- Євроінтеграція та національна екологічна політика
- "Довкілля для України" як складова "Довкілля для Європи"
- Зелена енергетика : стан та перспективи розвитку в Україні.
- Розвиток природно - заповідного фонду та інших елементів еко-мережі в контексті евроінтеграційних процесів.
-Освіта в інтересах сталого розвитку,сталі державні закупівлі та інші важливі чинники розвитку "зеленої економіки" в Україні.
-Поводження з відходами в Україні: проблеми та перспективи.
-Україна і створення морських охоронюваних районів в Антарктиці.
- Муніципальні природоохоронні програми, як шлях до забезпечення екологічно збалансованого розвитку.
-Стратегія екологічної політики та Національний план дій : оцінка та впровадження та оновлені цілі.
-Синергізм міжнародних хімічних конвенцій ( Базельська,Ротердамська, Стокгольмська, Мінаматська): плани дій Українидля просування та розвитку цілей хімічної безпеки.
-Охорона вод та раціональне використання водних ресурсів: сучасний стан та перспективи.
-Моніторинг довкілля як інструмент отримання достовірної інформації для прийняття рішень.
-Обговорення організації волонтерської діяльності на територіях природно-заповідного фонду.
-Участь України в новій глобальній угоді щодо зміни клімату.16.04.2015

16 квітня на базі екологічного спеціалізованого підприємства МПП "Рада" м.Буча, Київської області відбулося розширене засідання Президіуму Ради деректорів об'єднання "Укрвторма" з участю представників бізнесу- асоціації, що входять у коаліцію "УкрПЕК". На засіданні були присутні керівеики департаментів Мінприроди,Мінрегіонбуду і Державної регулярної служби України
        На засіданні було розглянуто наступні питання;
-Знайомство з досвідом роботи МПП "Рада" з впровадження роздільного збору твердих побутових відходів.
-Обговорення вироблення програми з виконання зобов'язань вітчизняних виробників та імпортерів продукції у тарі та упаковці по збору та утилізації використаної тари з-під продукції згідно ст.17 "б" и ст 17 "п" Закону України "Про відходи".


15.12.2012

екологічні заняття для дошкільнят на приірпінні


Екологічне виховання людини слід починати змалечку, як стверджують науковці. Діти люблять помічати прекрасне та незвичне навколо себе, вчаться спостерігати, милуватись природою, посильно охороняти природу, не шкодити їй, робити довкілля чистішим. Дуже приємно, що сприяє цьому і  вже вкотре ініціює екологічні заходи на Приірпінні депутат Київської обласної ради Наталя Григорівна Семко.
Заняття проводилось у десяти садочках Приірпіння – у ДНЗ «Первоцвіт» та «Веселка», що у Гостомелі, у Коцюбинських ДНЗ «Ластівка» та у ДНЗ «Світлячок», у ДНЗ №11, що у Кичеєво, Бучанських ДНЗ «Берізка», «Сонячний», «Пролісок» та Ірпінських «Радість» та «Лісова пісня».
 У ігровій формі, і на них помічник Наталі Семко, Вікторія Господарчук, показувала малечі, як необхідно сортувати побутові відходи, щоб зберегти природу.
Зліва-направо: ДНЗ «Первоцвіт», у якому свято допомогли провести завідуюча садочку Наталія Петриченко, музичний керівник Світлана Плотко, вихователі Наталія Ревук, Наталія Клим та вихователь Юлія Комаренко, яка була ведучою захоплюючого заняття.
ДНЗ № 11, Кичеєво. При проведенні заходу неоціненною була підтримка завідуючої закладу, Раїси Якуніної, музичного керівника Жанни Поладич та старшого вихователя групи, Наталії Столярчук.

 
Зліва-направо: ДНЗ «Берізка», у якому сявто допомогла провести  завідуюча садочком, Людмила Драчевська, музичний керівник садочку – Наталія Кирик, вихователі Олександра Драгусевич та Тетяна Гаткова, а також методист Людмила Руда.
ДНЗ «Ластівка» (смт. Коцюбинське). Проведенню свята посприяли завідуюча дитячого закладу Тетяна Рахімова, музичний керівник Наталія Кирик та інструктор з фізичного виховання, Наталія Стоянова.

23.10.2012

акція "чисте довкілля-здорові діти" у ворзелі та вишневому


У місті Вишневому та селищі Ворзель пройшли захоплюючі екологічні акції, метою який було виховання у молодого покоління любові і шанобливого ставлення до довкілля.
Захід проводився у формі пізнавальної гри. Під час неї діткам різних вікових груп розповідали, як жити у гармонії з природою. Малечі та їх батькам розповіли, як правильно сортувати відходи, щоб не завдати шкоди природі. Завдяки заходу дітвора зрозуміла, що саме у такий спосіб пластмаса, макулатура, склобій, метали та ін., не засмічують навколишнє середовище, а через  систему роздільного збору потрапляють на переробку.
Акції пройшли «на одному подиху» у вигляді гри-змагання. Від першої до останньої хвилини дійства широкі усмішки не сходили з облич як дітей, так і дорослих. Не менш актуальним був і виховний момент: ті, хто хоч раз були задіяні у подібних заходах, смітити уже ніколи не будуть: совість не дозволить! А наприкінці заходу кожен учасник гри отримав подарунок від організаторів акції та побажання залишатися активними захисниками довкілля.
  
Заходи були ініційовані «Екологічною вартою», громадським рухом, який очолює Петро Мельник та Наталя Семко. Неоціненною при організації свята була підтримка Екологічної компанії "Рада" та Владислава Бондаренко, який входить до найактивніших захисників довкілля «Екологічної варти».
«Екологічна варта» веде свою постійну роботу, ініціює екологічні акції та систематично підтримує просвітницьку роботу серед молоді. Адже екологічними знаннями, подібно арифметиці, повинні володіти абсолютно всі, незалежно від віку та переконань.
 


14.10.2012
 

яскравий подарунок до дня селища гостомель

 
На початку жовтня відбувся екологічний суботник біля клумби,  при в’їзді у селище Гостомель. Депутат Київської обласної ради Наталя Семко, представники Екологічної компанії «Рада»  та громади Гостомеля протягом цілого тижня займалися її благоустроєм. Зробити це на вищому рівні допомогли їм представники Ландшафтної компанії «Квіти королеви», які вже озеленювали та прикрашали такі міста, як Київ, Вишгород, Буча, Тячів, смт. Ворзель та багато інших.
Під час цього екологічного заходу колектив  «Ради» уміло висадив  квіти та створив оригінальну квіткову композицію з ефектними елементами ландшафтного дизайну.
Цей яскравий подарунок громаді Гостомеля приурочений до дня селища. І тепер він буде кожного разу радувати око мешканців та гостей не тільки Гостомеля, а й усього Приірпіння.
Сподіватимемось, що цей хороший приклад надихне жителів Приірпіння внести свій вклад у благоустрій та ще завзятіше озеленювати свої рідні міста та селища.

17.07.2012

програма "адреналін" студії савіка шустера за участю Наталі семко
2012-05-01

екологічні заняття у дитячому закладі «Радість» За підтримки  Наталі Семко

 У Дошкільному навчальному закладі №12 "Радість", що у Ірпені пройшли захоплюючі екологічні заняття для малечі.

Екозаняття, не дивлячись на юний вік радісної щебетливої дітвори, були цікавими та пізнавальним для кожного маленького учасника. Заняття проводилось у ігровій формі, і на них помічник депутата Наталі Семко, Вікторія Господарчук, показувала малечі, як необхідно сортувати побутові відходи, щоб зберегти природу. Допомагали їй у цьому мудрий вихователь Валентина Іванченко, завідуюча дитячого закладу Тетяна Господарчук та методист Олена Шокало.

Завдяки заняттям, дітвора зрозуміла, що саме у такий спосіб пластмаса, макулатура, склобій, метали та ін., не засмічують навколишнє середовище, а через  систему роздільного збору потрапляють на переробку.

Кожен учасник гри отримав подарунок від Наталі Григорівни та побажання залишатися активними захисниками довкілля.

Таких екологічних просвітницьких заходів повинно бути більше. Дуже важливо, які цінності ми, дорослі, прищепимо дошкільнятам, бо від цього залежить доля нашої країни – ці маленькі хлопчаки і дівчатка розвиватимуть надалі Україну.

  Олена Брацлавська

2012-04-25

екологічна акція «ЕКОКВЕСТ»  За підтримки Наталі Семко

 
22 квітня, увесь світ відзначає День Землі – свято, котре покликане об’єднати людей планети у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті. Ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар’єрів. День Землі щорічно відзначається у 147 країнах. 

У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті й збереження краси нашого спільного будинку. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя й дружби, вічного братерства й солідарності народів. І в той же час – це заклик до дії в ім`я збереження миру й життя на Землі, збереження Людини і Культури.

Дзвоном Миру 18 квітня екологісти Коцюбинського гуманітарного ліцею розпочали екологічну освітню акцію «ЕКОКВЕСТ», присвячену Дню Землі. Екологічна гра об’єднала чотири команди юних екологів 6-7 класів, по дві з ліцею та загальноосвітньої школи №18 м. Ірпеня.

Хоча по балах перемогу та суперприз отримала команда семикласників ліцею «Лісова сторожа», все ж програвших не було, адже запальна та захоплююча мандрівка по станціях екоквесту залишила лише позитивні емоції.

Дуже приємно, що ініціює екологічні акції та систематично підтримує екологічну просвітницьку роботу ліцеїстів депутат Київської обласної ради Наталя Григорівна Семко. Кожен учасник гри отримав подарунок від Наталі Григорівни та побажання залишатися активними захисниками довкілля.
Таких екологічних просвітницьких заходів повинно бути більше. Адже, екологічними знаннями, подібно арифметиці, повинні володіти всі, незалежно від віку, спеціальності і характеру роботи. Бути  екологічно свідомими громадянами держави – означає дбати про її успішне майбутнє.


Заступник директора з методичної роботи
Коцюбинського гуманітарного ліцею Баран В.П.

                            

2012-04-06

ЗА ІНІЦІАТИВИ НАТАЛІ СЕМКО ТА ПЕТРА МЕЛЬНИКА СТРОРЕНО ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "ЕКОЛОГІЧНА ВАРТА"


5 квітня у Національному університеті ДПС України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Економіка природокористування: стан, проблеми, перспективи».
      
На відкритті конференції, ректор Національного університету ДПС України, народний депутат України Петро Мельник наголосив на актуальності проблем та зазначив, що екологічні проблеми набули статусу глобальних, які потрібно негайно вирішувати. «Ми розуміємо, що рух цивілізації не зупинити, але водночас ми маємо постійно турбуватися про навколишнє природне середовище. Такою має бути головна наша філософія. Приірпіння – легені столиці, є реакраційним середовищем», - сказав Петро Володимирович. «Сьогодні ми створюємо громадський рух «Екологічна варта», і всіх небайдужих просимо приєднатися до вирішення екологічних питань.

Депутат Київської обласної ради Наталя Семко наголосила, що конференція є надзвичайно актуальною, оскільки мова йшла про теоретичні засади та практичні аспекти вдосконалення економіки природокористування, а це є дуже необхідні знання. Перш за все тому, що екологічними знаннями, подібно арифметиці, повинні володіти всі, незалежно від спеціальності і характеру роботи. Наталя Григорівна зазначила, що Приірпіння може стати колискою вирішення нагальних екологічних питань, оскільки саме тут вже не перший рік вирішуються актуальні питання економіки природокористування.

Під час проведення круглого столу на тему: «Еколого-соціальні проблеми Приірпіння та Києво-Святошинського регіону – шляхи вирішення» було підписано Меморандум про співпрацю за дотримання норм збереження довкілля місцевої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.  

Очолила громадський рух Наталя Семко, а почесним президентом було обрано народного депутата України, ректора Національного університету ДПС України Петра Мельника. Разом з керівниками місцевих органів влади представники «Екологічної варти» будуть очищати водні джерела регіону, прибиратимуть сміття, займатимуться озелененням території, та поширюватимуть  екологічні знання серед населення, особливо серед молодого покоління.За матеріалами сайту П.В. Мельника


2012-04-01


КЕРІВНИКА ЕКОЛОГІЧНОЇ КОМПАНІЇ "РАДА", ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ, НАТАЛЮ СЕМКО НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНИМ ОРДЕНОМ.

У рамках святкування 80 – річчя Київщини відбулося урочисте святкування та відзначення визнаної еліти Київщини. Свято проводилося у межах Громадської акції «Ділова Київщина» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, голови Київської обласної ради Олександра Качного, а також почесних громадян України.

- Саме Ви прославляєте славну Київщину, а разом з тим і нашу державу, творите історію сьогодення залишаючи добрий слід людству,- зазначив губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк.

Протягом року районні державні адміністрації та районні ради визначали кращих представників області, хто користується повагою у людей, хто конкретною буденною роботою розвиває і зміцнює імідж нашої Батьківщини, хто береже обличчя краю на світовій арені. 

Понад 100 з них були вшановані медалями «Патріот Київщини» та відзначені грамотами «За вагомий внесок у розбудову і всебічний розвиток Київської області та з нагоди 80-річчя з дня заснування». 

Серед нагороджених була і  Наталя Григорівна Семко, депутат Київської обласної ради від територіального виборчого округу № 96: міста Ірпінь, Буча і селища Гостомель, Ворзель та Коцюбинське Ірпінського регіону. Її  професіоналізм, знання, людські якості і вклад у розвиток регіону були оцінені та відзначені  на найвищому рівні орденом «Патріот Київщини». 
 
 
08294, Україна, Київська область, м. Буча, вул. Кірова, 99
тел.: (044) 538-16-10;
тел./ факс: (04597) 97-1-62
   
e-mail:   
mpprada@ukr.net
© 2009 - 2010 mpprada.com.ua